10/03/2020 archive

У СУСРЕТ ДАНУ ЖЕНА

У библиотеци Гимназије у петак 06.03, одржана је трибина посвећена женама под називом “ У сусрет дану жена“. Учесници трибине били су ученици II разреда који су у оквиру часа грађанског васпитања, презентовали радове на теме : Борба жена за равноправност Зашто су жене осетљива друштвена група Медији и стереотип жене Женско предузетништво

Обележавање Међународног дана против вршњачког насиља по називом “Дан розе мајце“ 27.02.2020.год.

Ђачки парламент и школски Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања Гимназије одржао је радионицу на тему “Стоп вршњачком насиљу“, ученицима 2. и 4. Разреда. Иницицијативу покренуо координатор Тима Мр. Драгана Стамболић,наставник хемије и председник ђачког парламента Марија Илић.